تبلیغات
وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90 - باشگاه استقلال رودرروی مجری 90

وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90

قرمز یا آبی بودن مهم نیست؛ مهم فوتبالی بودنه!

درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به شخص محمدرضا راستگو یكی از گزارشگران اصلی برنامه 90 بوده و تمامی نظرات و دیدگاه های مطرح شده ارتباطی به برنامه 90 و شخص عادل فردوسی پور تهیه كننده و مجری این برنامه پیدا نمی كند.
مدیر وبلاگ 32 ساله بوده و با سابقه 13 ساله در عرصه روزنامه نگاری، خبرنگاری و گزارشگری ورزشی سعی دارد در این وبلاگ به حواشی فوتبال كشور و برنامه 90 بپردازد.

نویسندگان

آخرین مطالب

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

باشگاه استقلال رودرروی مجری 90

باشگاه استقلال تهران مجری برنامه 90 را مقصر اصلی بی خردی های تقابل هاشم بیک زاده و لیونیل مسی اعلام کرد که به صفحات اجتماعی این ستاره آرژانتینی فوتبال جهان کشیده است.

هجوم ایرانی ها به فیس بوک مسی/ویتامین C بخور برای مقابله با هاشم

به گزارش ایرنا، باشگاه استقلال اعلام کرد: شوخی های بی حدوحصر درباره تقابل هاشم بیک زاده و لیونل مسی موجب شده در 24 ساعت گذشته موج این بی خردی ها به صفحات شخصی ستاره بزرگ فوتبال جهان هم کشیده شود و بدون تردید استاد دانشگاه صنعتی شریف در این بین یکی از مقصران اصلی به شمار می رود.

عادل فردوسی پور با متلک ها و طنزهایش در برنامه اخیر 90 بیشتر به این موضوع دامن زده و انتظار می رود که به عنوان چهره تاثیرگذار فوتبال ایران متوجه عواقب این گونه رفتارها نسبت به شخص هاشم بیک زاده و خانواده او باشد.

هاشم بیک زاده یکی از بهترین مدافعان چند سال اخیر باشگاه استقلال است و در روزهایی که همگان درباره رویارویی تیم ملی ایران مقابل ستاره های بزرگ فوتبال آرژانتین صحبت می کنند، بهتر است بدانید که هاشم بیک زاده جزو معدود بازیکنان فوتبال ایران است که از نظر میزان دوندگی در حد استانداردهای سطح اول فوتبال دنیا قرار دارد.

اکنون که در آستانه حضور در صحنه مهم بین المللی مانند جام جهانی قرار داریم انتظار می رود که در کنار فوتبال و مسایل فنی به فرهنگ و اخلاق ایرانی هم اهمیت بدهیم و آگاه باشیم که مردمان دیگر کشورها فقط به فوتبال ما نگاه نمی کنند و رفتار طرفداران فوتبال ایران هم زیر ذره بین قرار دارد.

رفتاری که در 24 ساعت گذشته در شبکه های مختلف اجتماعی و به خصوص در صفحات لیونل مسی توسط ایرانیان صورت گرفته فقط جای تاسف و اندوه دارد.

به یاد داشته باشیم که تمدن ایرانی فقط یک شعار نیست و امیدواریم در چنین شرایطی ایرانیان بیشتر در قبال فرهنگ و اخلاق ایرانی احساس مسوولیت داشته باشند.

پس از همگروه شدن تیم ملی فوتبال ایران و آرژانتین در جام جهانی 2014 برزیل، برخی کاربران اینترنتی مطالبی را در صفحات اجتماعی لیونل مسی ستاره آرژانتینی فوتبال جهان در خصوص دیدار آرژانتین و ایران و تقابل احتمالی این بازیکن و هاشم بیک زاده نوشتند که سبب ناراحتی مسی شده است.