تبلیغات
وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90 - بازیکنان استقلال با ماشین گزارشگر برنامه 90 به هتل رفتند+عکس

وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90

قرمز یا آبی بودن مهم نیست؛ مهم فوتبالی بودنه!

درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به شخص محمدرضا راستگو یكی از گزارشگران اصلی برنامه 90 بوده و تمامی نظرات و دیدگاه های مطرح شده ارتباطی به برنامه 90 و شخص عادل فردوسی پور تهیه كننده و مجری این برنامه پیدا نمی كند.
مدیر وبلاگ 32 ساله بوده و با سابقه 13 ساله در عرصه روزنامه نگاری، خبرنگاری و گزارشگری ورزشی سعی دارد در این وبلاگ به حواشی فوتبال كشور و برنامه 90 بپردازد.

نویسندگان

آخرین مطالب

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

بازیکنان استقلال با ماشین گزارشگر برنامه 90 به هتل رفتند+عکس

خبرگزاری فارس: گزارشگر برنامه در خصوص جاماندن بازیکن استقلال گفت: من این بازیکنان را به هتل المپیک رساندم.

مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، سیاوش اکبرپور و علیرضا نیکبخت واحدی چهار بازیکن استقلال بودند که بعد از بازی با ملوان سوار اتوبوس استقلال نشدند ولی میرشادماجدی سرپرست استقلال امروز در گفت و گویی با سایت باشگاه استقلال اعلام کرده که این طور نیست و همیشه به عنوان نفر آخر از ورزشگاه بیرون می رود. وی مدعی شده بعد از بازی با ملوان هم 4 بازیکن ما با هماهنگی به هتل اوین نیامدند و از ما خواستند به دلیل دور بودن هتل از محل سکونت‌شان مستقیم از ورزشگاه به منزل‌شان بروند ولی این اتفاق نیفتاده و این 4 بازیکن از داخل تونل مجبور شدند سوار بر خودروی گزارشگر برنامه 90 شوند.


حامد راستگو گزارشگر برنامه 90 در گفت و گو با فارس اظهار داشت: وقتی قصد خروج از ورزشگاه را داشتم دیدم این چهار بازیکن نزدیک ماشین من ایستاده اند و اتفاقا نیکبخت واحدی در حال صحبت با موبایل بود و از اینکه همراه تیم نرفته ابراز ناراحتی می کرد.


وی افزود: وقتی شرایط را این طور دیدم آنها را سوار ماشین خودم کردم و به هتل المپیک رساندم. این چهار نفر موفق نشده بودند همراه اتوبوس استقلال از ورزشگاه خارج شوند.
4 بازیکن استقلال بعد از رسیدن به هتل المپیک با خودوری عمران زاده راهی منازل خود شدند.