تبلیغات
وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90 - واكنش فردوسی پور به خبرهای حاشیه ای

وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90

قرمز یا آبی بودن مهم نیست؛ مهم فوتبالی بودنه!

درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به شخص محمدرضا راستگو یكی از گزارشگران اصلی برنامه 90 بوده و تمامی نظرات و دیدگاه های مطرح شده ارتباطی به برنامه 90 و شخص عادل فردوسی پور تهیه كننده و مجری این برنامه پیدا نمی كند.
مدیر وبلاگ 32 ساله بوده و با سابقه 13 ساله در عرصه روزنامه نگاری، خبرنگاری و گزارشگری ورزشی سعی دارد در این وبلاگ به حواشی فوتبال كشور و برنامه 90 بپردازد.

نویسندگان

آخرین مطالب

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

واكنش فردوسی پور به خبرهای حاشیه ای

مگر مجلس می‌تواند یک مجری را احضار کند؟

 "من حرفی در این خصوص ندارم و نمی‌دانم یک مجری تیم تلویزیون را می‌توانند به مجلس احضار کنند یا نه."


عادل فردوسی‌پور به مصاحبه رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس که با یکی از روزنامه‌ها صحبت کرده بود واکنش نشان داد. فردوسی‌پور که علاقه‌ای به صحبت در خصوص حرف‌های پورمختار رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس نداشت در چند جمله کوتاه به قانون آنلاین گفت: «صحبت‌های‌شان را خواندم. در این خصوص صحبتی ندارم. چه بگویم مصاحبه کرده‌اند دیگر.»

فردوسی‌پور که علاقه‌ای به مصاحبه با رسانه‌ها ندارد در پاسخ به اینکه به مجلس فرا خوانده شده و مدعی شده‌اند او برای تیم ملی دلالی بازیکن کرده فقط به این جمله اکتفا کرد: «این حرف را زده‌اند. من حرفی در این خصوص ندارم و نمی‌دانم یک مجری تیم تلویزیون را می‌توانند به مجلس احضار کنند یا نه.»

مجری برنامه ۹۰ در خصوص اینکه این مصاحبه در واکنش به اظهارات قلعه‌نویی در مجلس صورت گرفته با خنده گفت: «قلعه‌نویی است دیگر. چی در مورد او بگویم. حرفی در مورد او ندارم.»