تبلیغات
وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90 - فردوسی پور و یارانش با 9 گل مغلوب شدند!

وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90

قرمز یا آبی بودن مهم نیست؛ مهم فوتبالی بودنه!

درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به شخص محمدرضا راستگو یكی از گزارشگران اصلی برنامه 90 بوده و تمامی نظرات و دیدگاه های مطرح شده ارتباطی به برنامه 90 و شخص عادل فردوسی پور تهیه كننده و مجری این برنامه پیدا نمی كند.
مدیر وبلاگ 32 ساله بوده و با سابقه 13 ساله در عرصه روزنامه نگاری، خبرنگاری و گزارشگری ورزشی سعی دارد در این وبلاگ به حواشی فوتبال كشور و برنامه 90 بپردازد.

نویسندگان

آخرین مطالب

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

فردوسی پور و یارانش با 9 گل مغلوب شدند!

نوزدهمین دوره رقابت های فوتبال یادبود مرحوم یونس شکوری عصر شنبه در شرایطی اغاز شد که تیم فوتبال رسانه ورزش در نخستین دیدار خود برابر تیم پیشکسوتان پرسپولیس تن به شکست داد.

 به گزارش سایت رسمی تیم فوتبال رسانه ورزش، این دوره از مسابقات از ساعت 14 روز شنبه 13 مهرماه با دیدار نمادین بازیکنان مطرح و سرشناس دهه 40 و 50 فوتبال ایران و در حضور روسای پیشین فدراسیون فوتبال، پیشکسوتان، مربیان و اهالی فوتبال در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی  شهید شیرودی آغاز شد.

پس از این دیدار دو تیم رسانه ورزش و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که در این دیدار سرخپوشان به پیروزی 9 بر صفر دست پیدا کردند. برای پرسپولیس رضا جباری، حسن خانمحمدی، سهراب انتظاری، حمید مطهری، بهنام طاهرزاده، رضا ناصری، مهدی تارتار ، محمد برزگر و ... به میدان رفتند.

برای تیم فوتبال رسانه ورزش هم که با حمایت شرکت نفت سپاهان - اسپیدی - در رویدادها و میادین مختلف حضور پیدا می‌کند، رضا خسروی، علیرضا خلیفه، عادل فردوسی پور، محمد سیانکی، سیامک آقایاری، مصطفی موسوی نژاد، محمود نجف زاده، اسماعیل کیاحیرتی و محمود کلهر به میدان رفتند.

نوزدهمین دوره مسابقات فوتبال جام یونس شکوری با حضور 89 تیم در هفت رده سنی از روز 13 مهرماه در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهید شیرودی آغاز شده است.