تبلیغات
وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90 - قهرمانی: بله، از دایی پول خواستم!

وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90

قرمز یا آبی بودن مهم نیست؛ مهم فوتبالی بودنه!

درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به شخص محمدرضا راستگو یكی از گزارشگران اصلی برنامه 90 بوده و تمامی نظرات و دیدگاه های مطرح شده ارتباطی به برنامه 90 و شخص عادل فردوسی پور تهیه كننده و مجری این برنامه پیدا نمی كند.
مدیر وبلاگ 32 ساله بوده و با سابقه 13 ساله در عرصه روزنامه نگاری، خبرنگاری و گزارشگری ورزشی سعی دارد در این وبلاگ به حواشی فوتبال كشور و برنامه 90 بپردازد.

نویسندگان

آخرین مطالب

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

قهرمانی: بله، از دایی پول خواستم!

من قبل از شروع رقابت های فصل لیگ برتر با دایی تماس گرفتم و ....

قهرمانی: بله، از دایی پول خواستم

محسن قهرمانی در گفت‌وگویی سفره دلش را پهن کرد و از کودکی همه خاطراتش را گفت از جمله اینکه از مادرش کتک می‌خورده و الان دو هفته است که خواهرانش برایش سفره نذر می‌کنند و نحوه لاغر شدنش و...

 
او هنوز هم چهره خبرسازی است. قهرمانی در این مصاحبه داستان پول خواستن از دایی را تعریف کرده است:

 
آقای قهرمانی ، شما با علی دایی برای دریافت یک مبلغ مالی تماس گرفته بودید و دایی جواب رد داده بود؟ اگر دوست دارید به این سئوال جواب بدهید اما حتما صادقانه.

بله . من تماس گرفته بودم. دروغ نمی گویم.

 
توضیح می‌دهید؟

من نه هفته پیش و دو هفته پیش ، قبل از شروع رقابت های فصل لیگ برتر با دایی تماس گرفتم و خواهش کردم به یک نفر که نیازمند است کمک کند. در مشهد این آدم آبرودار است و نیاز به کمک داشت تا یکی از مشکلاتش را حل کند. دایی هم قبول نکرد و تمام. اتفاقا بازی اول لیگ پرسپولیس و تراکتورسازی را من قضاوت کردم. خوب آقای دایی آمده می‌گوید چون به قهرمانی جواب رد دادم دارد این کارها را انجام می‌دهد. اگر قرار بود اذیت کنم چرا بازی اول این کار را نکردم؟ چرا باید صبر کنم الان انتقام بگیرم؟ بازی اول یک پنالتی برای پرسپولیس گرفتم و با همین پنالتی تراکتور را شکست داد. خیلی از کارشناسان هم می‌گفتند که به ضرر تراکتور سوت زدم. چرا آن جا من رفیق بودم بعد این جا رفیق نبودم؟ این حرف ها به نظرم اشتباه بزرگی است که در حق یک انسان مرتکب می‌شوند. من نمی خواستم بحث را باز کنم اما واقعا انسانیت ، فدا شد این وسط.

 
فکر می‌کنید آخر و عاقبت این موضوع چیست؟

من هفته پیش در جمعی بودم که آقایان مسئول هم حضور داشتند. یکی از عزیزانی که سابقا مدیرعامل یک باشگاه هم بوده و الان هم ارتباط خوبی با فدراسیون دارد روی تخته با انگشت برای من سه حرف X Y Z را کشید و گفت ببین از سه طرف برای تو برنامه دارند. یک سناریو برای تو درست کرده‌اند که حذف بشوی. من همین جا می‌گویم. اگر از این سناریو بتوانم سربلند خارج شوم ، حتما به کارم در این حوزه ادامه می‌دهم و سعی می‌کنم البته در زمین مسابقه کمی خوش اخلاق‌تر باشم تا شاید همین یک‌دندگی من ، بهانه‌ای نشود برای دعواهای بعدی...