تبلیغات
وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90 - هر آنچه در برنامه نود دوشنبه دوم دی ماه گذشت + گزارش تصویری

وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90

قرمز یا آبی بودن مهم نیست؛ مهم فوتبالی بودنه!

درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به شخص محمدرضا راستگو یكی از گزارشگران اصلی برنامه 90 بوده و تمامی نظرات و دیدگاه های مطرح شده ارتباطی به برنامه 90 و شخص عادل فردوسی پور تهیه كننده و مجری این برنامه پیدا نمی كند.
مدیر وبلاگ 32 ساله بوده و با سابقه 13 ساله در عرصه روزنامه نگاری، خبرنگاری و گزارشگری ورزشی سعی دارد در این وبلاگ به حواشی فوتبال كشور و برنامه 90 بپردازد.

نویسندگان

آخرین مطالب

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

هر آنچه در برنامه نود دوشنبه دوم دی ماه گذشت + گزارش تصویری

برنامه نود این هفته از ساعت 22:33 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما بر روی آنتن رفت و ساعت 2:40 بامداد سه شنبه به پایان رسید.
سئوال پیامکی برنامه به بهترین بازیکن ایرانی شاغل در لیگ های اروپایی اختصاص یافته بود.
رفیعی کارشناس داوری این هفته بود.علیرضا فغانی داور کشورمان روی خط تلفنی برنامه آمد و در خصوص دادن کارت قرمز به رونالدینیو در جام باشگاه های جهان توضیحاتی داد که طی هفته اخیر تیتر اغلب روزنامه های داخلی و خارجی شده بود.تصاویری از شادروان نیما نهاوندی مجری برنامه های ورزشی در صدا و سیما پخش شد که یک سال پیش به رحمت ایزدی پیوست.گزارش نود درجه پخش شد که به اتفاقات اخیر فوتبال ایران پرداخته بود.گزارشی در خصوص مرحوم بیوک جدیکار پخش شد که طی چند روز گذشته دار فانی را وداع گفت.

وی از پیشکسوتان فوتبال ایران و استقلال بود که در سن 84 سالگی به رحمت خدا رفت.

گوشه هایی از دیدار تیم های استقلال خوزستان و ملوان پخش شد.

صحنه هایی از دیدار دو تیم ذوب آهن و مس پخش شد.

گزارش کاملی از دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا و حاشیه های آن پخش شد.

صالحی رییس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال روی خط تلفنی برنامه آمد و درباره حکم صادر شده در خصوص علی دایی مسایلی را عنوان کرد.

گزارشی از کمیته استیناف تیم بندر کنگ پخش شد که در آن به حکم کمیته استیناف در خصوص این تیم پرداخته شده بود و مسئولان در خصوص آن صحبت کردند.

صالحی در خصوص حکم صادره در خصوص تیم بندر کنگ توضیحاتی ارائه داد و عنوان کرد حکم صادره از سوی این کمیته مشکلی نداشته است.

گزارش جالبی از میهمان نوازی هوادارن تراکتورسازی از هواداران سپاهان پخش کرد که در نوع خود جالب بود.شجاع خلیل زاده میهمان این هفته برنامه نود بود.

بیژن جسور پدر آریا جسور هاسه گاوا ارتباط زنده تصویری با برنامه برقرار کرد و در مورد وضعیت پسرش صحبت کرد و مشکل اصلی حضور یافتن وی در تیم ملی ایران را گذرنامه وی عنوان کرد و گفت امیدوار است این مشکلات حل شود.گزارشی کامل از دیدار تیم های صبا و استقلال و حاشیه های آن پخش شد.

رویانیان مدیرعامل پرسپولیس روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: من در خصوص حکم کمیته استیناف در مورد دایی خدمت صالحی رییس کمیته استیناف رفتم و از وی عذرخواهی کرده و خواستم دایی بخشیده شود و اینکه صالحی دایی را بخشید نشان از بزرگی وی دارد و از وی ممنونم.

وی در مورد اتفاقات دو هفته اخیر پرسپولیس خاطرنشان کرد: در دوازده روز گذشته من برای خلعتبری عجمان بودم، صندوق بورس را افتتاح کردیم و چندین اقرام دیگر صورت گرفت و من در حال کار کردن برای پرسپولیس بودم وو پشت پرده در حال برکنار کردن من بودند.وی در مورد صحبت های روزهای اخیر مبنی بر برکناری وی و آمدن پروین گفت: من نیز چنین صحبت هایی را شنیده بودم.

مرا حمایت که نمی کنند، مشکل ما را حل نمی کنند، پول نمی دهند، من به چه دلیلی بمانم؟ حالا میگویند مدیرعامل پرسپولیس برکنار نمی شود! اینطور که نمی شود؟! باید اجازه دهند حداقل فردی را بیاوریم که به پرسپولیس پول تزریق کند.

وی ادامه داد: شرایط به قدری به من فشار می آورد که نمی توانم ادامه دهم.

وی در ادامه در مورد شرایط مالی پرسپولیس صحبت کرد که قرار شد در فرصت های بعدی در این خصوص صحبت شود.

بخش هایی از دیدار تیم های راه آهن و نفت پخش شد.

صحنه هایی از دیدار دو تیم فجر سپاسی و گسترش فولاد پخش شد.

دیدار داماش و فولاد به تصویر کشیده شد.آمار مسابقه پیامکی پس از گذشت 3 ساعت از آغاز برنامه:آمار مسابقات لیگ به تصویر کشیده شد.مصاحبه ای از امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان پخش شد که در موادری در آن گفته شد که جای تامل داشت.

پس از این مصاحبه وی روی خط تلفنی برنامه آمد و عنوان کرد: متاسفانه پیشنهادهایی در فوتبال به تیم ما داده شد که این مسایل را به گوش مسئولان فدراسیون فوتبال رساندم ولی اقدامی از سوی آنها صورت نگرفته است.رفیعی کارشناس برنامه در پاسخ به برخی صحبت های عابدینی در خصوص برخی داوران گفت: شما سمت های زیادی در ورزش داشته اید و درست نیست شما تمام داوران و مجموعه فدراسیون را زیر سئوال ببرید! نباید به سادگی داوران را زیر سئوال ببرید!

عابدینی در ادامه صحبت های خود گفت: من نام هیچ داوری را در این برنامه نبردم که شما چنین صحبتی می کنید. من می خواهم آماری که به فدراسیون داده ام بررسی شود، سعید مظفری زاده در داوری هایی که مشکل داشته همیشه ناظر بازی افرادی خاص بوده اند، من پیش از این نیز گفته بودم 99 درصد داوران ما پاک هستند.

سعید مظفری زاده داور فوتبال کشورمان در ادامه روی خط آمد و در رابطه با صحبت های عابدینی گفت: من نمی دانم کفاشیان و مسئولان فدراسیون تا کی می خواهند بخوابند؟! آقای عابدینی اگر شما تحمل باخت را ندارید نباید چنین صحبت هایی کنید! مگر من ناظر و کمک داور را انتخاب می کنم که شما این چنین می گویید؟!

وی در ادامه افزود: شما هفته گذشته عنوان کردید اگر مظفری زاده روی خط تلفنی برنامه بیاید کاری می کنم که مظفری زاده دیگر داوری نکند! من روی خط آمدم و داوری هم کردم! شما هر مدرکی علیه من دارید در برنامه نود و مطبوعات رو کنید.

عابدینی در پاسخ به صحبت های مظفری زاده گفت: من بیش از 30 سال مدیریت کرده ام و امثال شما را زیاد دیدم و جا نخورده ام و شما نباید چنین صحبتی کنید!

مهدی تاج رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: عابدینی 2 روز پیش از بازی داماش به من گفت 2 نفر را برای قضاوت این بازی نگذارید و من نیز گفتم صحبت های خود را با علیپور در میان بگذارید و مشکلات برطرف شود.عابدینی گفت: 2 ماه قبل در جلسه هیئترییسه مطلبی را عنوان کردم و نام این آقایان را گفتم و به شما در همان جلسه گفتم و اعلام کردم از همین سازمان لیگ شروع کنیم.

گزارشی از آخرین وضعیت ورزشگاه نقش جهان پخش شد.

گزارشی از لیگ دسته یک و حاشیه های مربوط به آن پخش شد.

غلامرضا بهروان مسئول برگزاری مسابقات روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد مشکلات ورزشگاه مسجد سلیمان گفت: ما هم دوست داریم تمام ورزشگاهها توانایی میزبانی مسابقات را داشته باشند و فردا بعد از ظهر جلسه ای در سازمان لیگ داریم و باز هم این مسئله را عنئان می کنیم، البته ورزشگاه مسجد سلیمان مشکلات ساختاری زیادی دارد که باید برطرف شود.

گزارشی از بازگشت تیم ملی فوتسال بانوان از اسپانیا( جام جهانی کوچک ) پخش شد.

تاج روی خط تلفنی برنامه آمد و چند موضوع را به مسئولان ورزشگاه مسجد سلیمان گوشزدکرده ایم که اگر این موارد طی چند روز اینده برطرف شود این ورزشگاه می تواند میزبان مسابقات باشد.

آمار مسابقه پیامکی پس از گذشت 4 ساعت و 5 دقیقه از آغاز برنامه:برنامه این هفته نود ساعت 2:40 دقیقه بامداد سه شنبه به پایان رسید.

برنامه هفته آینده نود بجای دوشنبه، شنبه شب برگزار می شود.