تبلیغات
وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90 - تصاویر: گزارشگران اصلی برنامه 90 در یك قاب(+بیوگرافی)

وبلاگ شخصی گزارشگر برنامه 90

قرمز یا آبی بودن مهم نیست؛ مهم فوتبالی بودنه!

درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به شخص محمدرضا راستگو یكی از گزارشگران اصلی برنامه 90 بوده و تمامی نظرات و دیدگاه های مطرح شده ارتباطی به برنامه 90 و شخص عادل فردوسی پور تهیه كننده و مجری این برنامه پیدا نمی كند.
مدیر وبلاگ 32 ساله بوده و با سابقه 13 ساله در عرصه روزنامه نگاری، خبرنگاری و گزارشگری ورزشی سعی دارد در این وبلاگ به حواشی فوتبال كشور و برنامه 90 بپردازد.

نویسندگان

آخرین مطالب

آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

تصاویر: گزارشگران اصلی برنامه 90 در یك قاب(+بیوگرافی)

از راست به چپ: محمدرضا راستگو، بهادر امیری و محمدحسین میثاقی

1- بهادر امیری؛ متولد 1361 ساكن تهران؛ وی در سال 1385 به تیم برنامه 90 اضافه شد و به عنوان كاپیتان گزارشگران برنامه شناخته می شود! وی در حال حاضر به عنوان گزارشگر دیدارهای استقلال و پرسپولیس به شهرستان های محل برگزاری مسابقات اعزام می شود.

2- محمدحسین میثاقی: متولد 1365 ساكن كرج؛ وی در سال 1389 به عنوان گزارشگر به 90 آمد. بعد از آن به عنوان مجری برنامه اختصاصی جام ملتهای اروپا 2012 ایفای نقش كرد. گزارش های ایران 90 كه به ایرانگردی نودی مشهور است، ایده وی بوده و جزو پربیننده ترین بخش های این برنامه است.

3- محمدرضا راستگو: متولد 1360 ساكن تهران؛ وی از سال 1386 به جمع گزارشگران برنامه 90 اضافه شد.  وی پیش از حضور در برنامه نود، در برنامه دیدار در وقت اضافه شبكه اول سیما كه جمعه صبح ها پخش می شد حضور داشت. وی اكنون گزارشگر دیدارهای استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه ازادی است.